Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

písně

(Lada Pospíšil, 30. 5. 2021 16:35)

Zdravím, dal by se někde sehnat text "Urlaub" z pořadu Ein Kessel Buntes,děkuji.Pospíšil

Děkuji a sdílím hodně

(Milena Kubíčková, 17. 3. 2021 20:04)

Dobrý večer, přečetla jsem si Váš názor na sdílení nouzového stavu a jsem na to stejně jako Vy. Manžel taky každý víkend chytil psa a jel na chalupu. Držím palce a přeji hodně štěstí a zdraví
Milena Kubíčková

Re: zapadá sluníčko

(Petra z Litvínova, 12. 2. 2021 13:17)

Dobrý den, odesláno na Váš email.

zapadá sluníčko

(zdenka viklicka, 11. 2. 2021 13:08)

dobrý den, mohla bych požádat o zprostředkování písníčky Zapadá sluníčko? Psala jsem p. Petře a doporučila mě p. Petru z Litvínova. Prý mi určitě poradí a zprostředkuje. Děkuji mooooc Zdenka Viklická email: zdenka.viklicka@email.cz

Fanynka

(Lucie, 27. 6. 2015 17:21)

Dobrý den,jste líbí se mi vaše písníčky která,ráda poslouchám a máte muj obdiv,jste užásná zpěvačka,mějte se hezky a at vám to stále zpívá,vaše posluchačka.:)

Re: Fanynka

(Petra, 28. 6. 2019 11:09)

Zdravím a mnohokrát děkuji za stálou přízeň. Vaše Petra

působení ve skupině Fortuna

(Pavel Kuba Příbram, 19. 6. 2019 19:25)

Zdravím Vás Petro,
před časem jsem se rozhodl rozprodat LP desky. Ale ejhle narazil jsem na značně otrhanej obal a LP skupiny Fortuna. Pořád to je a bylo i před desítkama let jedno z nejlepších LP. Tak tadyto neprodám. Zbavil jsem se Beatles i Led Zeppelin a jinejch klenotů, ale "démantu zakletého v písni...." se nezbavím, to nejde.
Jak si vzpomínáte a hodnotíte spolupráci s Fortunou? O tomto období jsem se moc nedočetl. Neuvažujete o tom, že by se výhledově mohlo vydat CD ?
Já jsem si Vaše LP sice zdigitalizoval, ale to praskání a lupání to tam je.
U skladby "Démant zakletý v písni" byla rýha v LP a přenoska tak přeskakovala, že jsem tuto skladbu digitalizaval asi třicetkrát, než se mi postupným zatěžováním přenosky podařilo dosáhnout plynulého přehrání. Jestli máte zájem o CD můžu nabídnout.
Jsem Vašim velkým fandou už od té doby. A jestli si ještě dobře pamatuji Vaše skladba "Ovečka" byla i kdysi na "Houpačce", kterou vysílali manželé Černí.
Takže něco vzpomínání.
Mějte se moc pěkně a hodně zpívání.
S úctou Pavel Kuba
kuba.pav@centrum.cz

Re: působení ve skupině Fortuna

(Petra, 28. 6. 2019 11:07)

Zdravím Pavle,
na stránkách Supraphonline je album zdigitalizované s možnosti zakoupení a vytvoření vlastního CD. Děkuji a mějte se také hezky. S pozdravem Petra
Odkaz na Fortunu zde:
https://www.supraphonline.cz/album/227462-fortuna?trackId=2707341

prosba

(Dajana Wágnerová, 19. 9. 2018 17:16)

Hladám noty na pesničku Tamtamy v akordoch nie je problem ale noty neviem nikde nájsť viete mi pomôcť. wagnerovad@gmail.com

Pozdravujem Wágnerová Dajana

písnička |Tak nehraj dál

(vlasta, 6. 4. 2015 17:04)

Někdo tam píše, že jde o Silvestr. Což je určitě nesmysl. Diváci jsou oblečeni na vystoupení jedné ze Spartakiád na Strahově. Určitě jde o záznam koncertu pro účastníky spartakiády :-).
Super jim to šlapalo, že ? :-)))

Re: písnička |Tak nehraj dál

(Petra z Litvínova, 7. 4. 2015 13:24)

Šlapalo jim to spolu perfektně :o) Ale zklamu Vás. Jedná se skutečně o hlavní silvestrovský program roku 1980. Známí protagonisté televizní zábavy se přišli definitivně rozloučit s minulým desetiletím v pořadu " Pojďte s námi na tah ", připraveném pražskými tvůrci pod vedením režiséra Alexeje Noska. Na rozdíl od minulých let netvořili publikum sami umělci a televizní pracovníci, nýbrž cvičenci spartakiády a účastníci olympiády. V nepříliš přívětivém, mnoha lešeními staveniště připomínajícím interiéru, převzala roli hostitelů herecká dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus.

Dcera Petra

(Jana z Plzně, 11. 6. 2014 23:07)

Dobrý den. Náhodou jsem natrefila na tyto stránky a nedá mi to, abych nenapsala pár řádek. Petra Černocká je mou nejoblíbenější zpěvačkou od dětství. Paní Jarka píše, že kdyby měla holčičku, jmenovala by se Petra. Já "holčičku" mám a jméno dostala právě po Petře Černocké - Petra. Dnes už je jí 33 let :-). Zhruba od patnácti let jsem věděla, že pokud jednou budu mít holku, dostane jméno Petra . Paní Petře Černocké přeji hodně úspěchů v osobním i pracovním životě, zdraví, radost z vnučky a ať je stále tak milá jako dosud. Jana

odpověď: pro Petru

(Petra, 11. 6. 2014 14:59)

Milý Ludo, potřebuji Vaší emailovou adresu, abych věděla, kam to poslat.Díky, hezký den.Petra

pro Petru

(Ludvík Kment, 11. 6. 2014 13:47)

Milá paní Petro,vaše písničky se nám líbí celou dobu co vás známe ,všechny,když jsem v r.2006 21.4.havaroval s paragliderem na Řípu,po návratu z ošetření jsem stihl váš odpolední koncert dodal mi odvahu do života a dívat se na vše s humorem ,moc díky,teď se mi žení vnuk a já bych si troufal vás moc poprosit o text písničky Svatební,je super ale nemohu ji na netu sehnat,jsme dílem trampíci a dílem šermíři.moc děkuji taťulda Luda.

re: Písnička--Nic víc

(Petra z Litvínova, 26. 3. 2013 19:39)

Poslala jsem Vám ji na uvedený email, paní Helenko.Hezký poslech přeji :-)

Písnička--Nic víc

(Hlaváčová, 26. 3. 2013 17:25)

Dobrý den, velice se mi líbí písnička Nic víc, je-li to možné, prosím o zaslání v MP3. Marně ji sháním, ale nedaří se mě to.

Děkuji moc.
Hlaváčová Helena albert50@seznam.cz
Ještě jednou děkuji za ochotu.

Krásna Petra Č.a piesne z filmu Nepokojná láska

(Dušan, 10. 9. 2012 18:37)

Mám 44r.a spomínam si ako som bol malý chlapec, keď začali v TV vysielať TV premieru 5d. serialu Nepokojna laska.
Milujem tento film a jeho protagonistov.Vždy si ho rád aj pustím a najviaca ma upútala Hudba k tomuto filmu.Milujem piesne Petry Černockej a preto Vás prosím ak niekto sa nájde a vie mi pomôť ako si zaobstrám všetky piesne čo spieva Petra v tom filme?
Je to úžasný pocit ju počuť spievať...Posielam aj email kam by ste mi mohli poslať alebo napísať ako s a k nim dostanem...
Všetkých Vás pozdravujem a pani Černockej želám, pokoj , lásku, pohodu a zdravie.A aby jej to stále tak krásne spievalo. Všetko dobré.
arabesako@azet.sk

Nic víc

(Marcela Chocholová, 25. 7. 2012 11:57)

Dobrý den, velice se mi líbí písnička Nic víc. Prosím o zaslání jejího textu. Děkuji moc. Marcela Chocholová. chocholova@vulhm.cz

re: Jarda

(Petra z Litvínova, 22. 6. 2012 16:19)

Nabídka a objednání vystoupení zpěvačky Petry Černocké je již vloženo do MENU jako samostatný odkaz, stačí jen kliknout na :
NABÍDKA VYSTOUPENÍ PETRY ČERNOCKÉ

Krásné písničky

(Jarda, 22. 6. 2012 14:17)

Peťule a Jirko, na vás dva je radost se dívat. Strašně se mi líbí, jak si Jirka užívá kytaru, je na něm vidět, že to je celý jeho život, samozřejmě, že Peťulka je na prvním místě a až potom kytara. Sám také hraji, ale určitě ne tak dobře a s kamarádkou vám krademe písničky a na našich slezinách mají obrovský úspěch. Chtěl bych vědět, jak si vás můžeme objednat k vystoupení a za jakých podmínek, nemohu to nikde dohledat. Tak díky a ahoj. Jarda a Soňa


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »