Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stokrat

(Vladimir hajtol , 18. 12. 2022 11:25)

Chtěl bych slyšet písničku stokrát od Petry Černocke

Re: Stokrat

(Petra z Litvínova, 18. 12. 2022 11:52)

Písnička STOKRÁT, je v mém videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=jqRYpiZhplo
V tomto mém kanálu (playlist vyberte také: Petra z Litvínova), najdete spoustu videoklipů Petry Černocké.

Stokrat

(Vladimir hajtol , 18. 12. 2022 11:25)

Chtěl bych slyšet písničku stokrát od Petry Černocke

písně

(Lada Pospíšil, 30. 5. 2021 16:35)

Zdravím, dal by se někde sehnat text "Urlaub" z pořadu Ein Kessel Buntes,děkuji.Pospíšil

Děkuji a sdílím hodně

(Milena Kubíčková, 17. 3. 2021 20:04)

Dobrý večer, přečetla jsem si Váš názor na sdílení nouzového stavu a jsem na to stejně jako Vy. Manžel taky každý víkend chytil psa a jel na chalupu. Držím palce a přeji hodně štěstí a zdraví
Milena Kubíčková

Re: zapadá sluníčko

(Petra z Litvínova, 12. 2. 2021 13:17)

Dobrý den, odesláno na Váš email.

zapadá sluníčko

(zdenka viklicka, 11. 2. 2021 13:08)

dobrý den, mohla bych požádat o zprostředkování písníčky Zapadá sluníčko? Psala jsem p. Petře a doporučila mě p. Petru z Litvínova. Prý mi určitě poradí a zprostředkuje. Děkuji mooooc Zdenka Viklická email: zdenka.viklicka@email.cz

Fanynka

(Lucie, 27. 6. 2015 17:21)

Dobrý den,jste líbí se mi vaše písníčky která,ráda poslouchám a máte muj obdiv,jste užásná zpěvačka,mějte se hezky a at vám to stále zpívá,vaše posluchačka.:)

Re: Fanynka

(Petra, 28. 6. 2019 11:09)

Zdravím a mnohokrát děkuji za stálou přízeň. Vaše Petra

působení ve skupině Fortuna

(Pavel Kuba Příbram, 19. 6. 2019 19:25)

Zdravím Vás Petro,
před časem jsem se rozhodl rozprodat LP desky. Ale ejhle narazil jsem na značně otrhanej obal a LP skupiny Fortuna. Pořád to je a bylo i před desítkama let jedno z nejlepších LP. Tak tadyto neprodám. Zbavil jsem se Beatles i Led Zeppelin a jinejch klenotů, ale "démantu zakletého v písni...." se nezbavím, to nejde.
Jak si vzpomínáte a hodnotíte spolupráci s Fortunou? O tomto období jsem se moc nedočetl. Neuvažujete o tom, že by se výhledově mohlo vydat CD ?
Já jsem si Vaše LP sice zdigitalizoval, ale to praskání a lupání to tam je.
U skladby "Démant zakletý v písni" byla rýha v LP a přenoska tak přeskakovala, že jsem tuto skladbu digitalizaval asi třicetkrát, než se mi postupným zatěžováním přenosky podařilo dosáhnout plynulého přehrání. Jestli máte zájem o CD můžu nabídnout.
Jsem Vašim velkým fandou už od té doby. A jestli si ještě dobře pamatuji Vaše skladba "Ovečka" byla i kdysi na "Houpačce", kterou vysílali manželé Černí.
Takže něco vzpomínání.
Mějte se moc pěkně a hodně zpívání.
S úctou Pavel Kuba
kuba.pav@centrum.cz

Re: působení ve skupině Fortuna

(Petra, 28. 6. 2019 11:07)

Zdravím Pavle,
na stránkách Supraphonline je album zdigitalizované s možnosti zakoupení a vytvoření vlastního CD. Děkuji a mějte se také hezky. S pozdravem Petra
Odkaz na Fortunu zde:
https://www.supraphonline.cz/album/227462-fortuna?trackId=2707341

prosba

(Dajana Wágnerová, 19. 9. 2018 17:16)

Hladám noty na pesničku Tamtamy v akordoch nie je problem ale noty neviem nikde nájsť viete mi pomôcť. wagnerovad@gmail.com

Pozdravujem Wágnerová Dajana

písnička |Tak nehraj dál

(vlasta, 6. 4. 2015 17:04)

Někdo tam píše, že jde o Silvestr. Což je určitě nesmysl. Diváci jsou oblečeni na vystoupení jedné ze Spartakiád na Strahově. Určitě jde o záznam koncertu pro účastníky spartakiády :-).
Super jim to šlapalo, že ? :-)))

Re: písnička |Tak nehraj dál

(Petra z Litvínova, 7. 4. 2015 13:24)

Šlapalo jim to spolu perfektně :o) Ale zklamu Vás. Jedná se skutečně o hlavní silvestrovský program roku 1980. Známí protagonisté televizní zábavy se přišli definitivně rozloučit s minulým desetiletím v pořadu " Pojďte s námi na tah ", připraveném pražskými tvůrci pod vedením režiséra Alexeje Noska. Na rozdíl od minulých let netvořili publikum sami umělci a televizní pracovníci, nýbrž cvičenci spartakiády a účastníci olympiády. V nepříliš přívětivém, mnoha lešeními staveniště připomínajícím interiéru, převzala roli hostitelů herecká dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus.

Dcera Petra

(Jana z Plzně, 11. 6. 2014 23:07)

Dobrý den. Náhodou jsem natrefila na tyto stránky a nedá mi to, abych nenapsala pár řádek. Petra Černocká je mou nejoblíbenější zpěvačkou od dětství. Paní Jarka píše, že kdyby měla holčičku, jmenovala by se Petra. Já "holčičku" mám a jméno dostala právě po Petře Černocké - Petra. Dnes už je jí 33 let :-). Zhruba od patnácti let jsem věděla, že pokud jednou budu mít holku, dostane jméno Petra . Paní Petře Černocké přeji hodně úspěchů v osobním i pracovním životě, zdraví, radost z vnučky a ať je stále tak milá jako dosud. Jana

odpověď: pro Petru

(Petra, 11. 6. 2014 14:59)

Milý Ludo, potřebuji Vaší emailovou adresu, abych věděla, kam to poslat.Díky, hezký den.Petra

pro Petru

(Ludvík Kment, 11. 6. 2014 13:47)

Milá paní Petro,vaše písničky se nám líbí celou dobu co vás známe ,všechny,když jsem v r.2006 21.4.havaroval s paragliderem na Řípu,po návratu z ošetření jsem stihl váš odpolední koncert dodal mi odvahu do života a dívat se na vše s humorem ,moc díky,teď se mi žení vnuk a já bych si troufal vás moc poprosit o text písničky Svatební,je super ale nemohu ji na netu sehnat,jsme dílem trampíci a dílem šermíři.moc děkuji taťulda Luda.

re: Písnička--Nic víc

(Petra z Litvínova, 26. 3. 2013 19:39)

Poslala jsem Vám ji na uvedený email, paní Helenko.Hezký poslech přeji :-)

Písnička--Nic víc

(Hlaváčová, 26. 3. 2013 17:25)

Dobrý den, velice se mi líbí písnička Nic víc, je-li to možné, prosím o zaslání v MP3. Marně ji sháním, ale nedaří se mě to.

Děkuji moc.
Hlaváčová Helena albert50@seznam.cz
Ještě jednou děkuji za ochotu.

Krásna Petra Č.a piesne z filmu Nepokojná láska

(Dušan, 10. 9. 2012 18:37)

Mám 44r.a spomínam si ako som bol malý chlapec, keď začali v TV vysielať TV premieru 5d. serialu Nepokojna laska.
Milujem tento film a jeho protagonistov.Vždy si ho rád aj pustím a najviaca ma upútala Hudba k tomuto filmu.Milujem piesne Petry Černockej a preto Vás prosím ak niekto sa nájde a vie mi pomôť ako si zaobstrám všetky piesne čo spieva Petra v tom filme?
Je to úžasný pocit ju počuť spievať...Posielam aj email kam by ste mi mohli poslať alebo napísať ako s a k nim dostanem...
Všetkých Vás pozdravujem a pani Černockej želám, pokoj , lásku, pohodu a zdravie.A aby jej to stále tak krásne spievalo. Všetko dobré.
arabesako@azet.sk


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »