Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už bych chtěla být babičkou, tvrdí Petra Černocká

2. 12. 2009

 

Už bych chtěla být babičkou, tvrdí Petra Černocká

Zpěvačka Petra Černocká , nezapomenutelná Saxana z populárního filmu Dívka na koštěti, oslavila šedesátiny Stále mladě vyhlížející a velmi temperamentní zpěvačka před pád dny vydala ke svému jubileu i vzpomínkové album.


"Je mi šedesát a co? Snažím se vypadat co nejlépe, ale čas se nedá zadržet. Víte, já si myslím, že žena v šedesáti nemá vypadat na čtyřicet. Zastírat kolik je mi let, to mi připadá směšné," říká Petra Černocká Korzu.

Zpěvačka je známá odpůrkyně nejrůznějších plastik včetně zvětšování ňader.
"Některé vylepšené dámy mi připomínají Michala Jacksona, o ty s neúměrnými prsy se zase bojím, že se neudrží na nohou a kvůli obrovskému poprsí se převáží," směje se Petra Černocká.

Ona sama vděčí za svůj půvabný zevnějšek také svým rodičům.

"Mám štěstí, máme to v genech, ale snažím se jíst zdravě, dostatečně spát, trochu cvičit," prozrazuje Petra Černocká tajemství svého vzhledu. Také zcela záměrně zvolila k rodinné oslavě vegetariánskou restauraci.

Petra doufá, že její dcera Bára, kterou má se svým prvním manželem, hudebníkem a producentem Janem Vaculíkem, půjde v jejích šlépějích. Věří, že žádné experimenty se svým zevnějškem Bára podstupovat nebude. Nic jí prý ale nezakazuje.

Barbora vystudovala žurnalistiku a zpívá ve vokální skupině Yellow sisters. Kdy splní matčino přání a udělá z půvabné matky konečně babičku, to zatím není jasné.

"Na vnoučata už se moc těším, ale Báře se do toho zatím nechce. Snad se jich dočkám," povzdechla si Petra Černocká závěrem.

 

Náhledy fotografií ze složky Petra Černocká současnost

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář