Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra Černocká zpohodlněla, ale s tím je teď konec

26. 5. 2010

 

Obrazek

 

Petra bude poprvé v životě vystupovat v muzikálu. A bez manžela.

Zpěvačka Petra Černocká bude poprvé v životě pravidelně vystupovat na jevišti, zatímco její manžel bude sedět doma. Přijala nabídku Petra Jandy a Karla Šípa, tvůrců muzikálu Ať žije rock and roll. Muzikál uvede na podzim pražské Divadlo Broadway.

 

A důvod? "Mám podezření, že jsem totiž poněkud zpohodlněla, a práce jak známo šlechtí. Těším se na to. Zatím jsem na žádný muzikál nekývla, protože jsem trochu plachá. Ale tentokrát je situace jiná. Jandu i většinu herců dobře znám a jsou to kamarádi," prozrazuje Petra.


 

Obrazek

 

 

A hned dodává: "Bude to pro mě premiéra i proto, že bez manžela nikdy nevystupuji. Nemám ráda halfplayback a cítím se lépe, když mě doprovází živá kytara. Na muzikálu Ať žije rock and roll je právě skvělé to, že představení doprovází živí muzikanti, což mi moc vyhovuje."

 

Manžel, kytarista Jiří Pracný, na Petřino dočasné osamostatnění žárlit nebude, protože je velkým ctitelem Jandovy muziky. Má všechny jeho desky i cédéčka. Petra dokonce říká, že už jako kluk balil holky na Jandovu píseň Otázky.

 

Petra připravuje i další překvapení. "S dcerou plánujeme společné zpívání, ale Bára na to zatím pořád nemá čas. Doba však určitě dozraje, a něco zkusíme. Hlasy nám k sobě opravdu dobře ladí. Už jsme spolu nazpívaly tři duety, ale v poslední době se mé dítě věnuje zpívání s Yellow Sisters," upřesňuje zpěvačka.

Obrazek

                             Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou

 

 

Náhledy fotografií ze složky Petra Černocká současnost

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář