Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra Černocká: Prohrála sázku a skončila ve skladu!

13. 3. 2012

Publikoval Marcel Vašák dne 13 Březen 2012

O tom, že na dvaašedesát let Petra Černocká nevypadá ani omylem, není asi pochyb. Málokdo ale tuší, v čem spočívá zpěvaččin recept na krásu. „Práce, práce a zase práce,“ přiznává zpěvačka, proslulá především rolí půvabné čarodějnice Saxany z filmového trháku Dívka na koštěti. „Od mládí jsem zvyklá fyzicky makat. Měla jsem dokonce brigádu na stavbě, coby přidavač zedníků! A u nás, na chalupě v Kytlici, tam dělám vše, co je potřeba, když na to Jirka nemá čas a já, coby správná ženská, na to hrozně chvátám.“


Že si ale vyzkouší roli skladnice textilu a obuvi, s tím ani sama Petra Černocká nepočítala. Za všechno může sázka s panem Poláškem, majitelem butiku Adorio v říčanském obchodním centru. Zpěvačka, která se prý nikdy nesází, výjimečně porušila svou zásadu a vsadila se, že bezpečně pozná, který člověk jde nakoupit a který se jen tak tváří. Nepoznala. Role skladnice se chopila s energií sobě vlastní a se stejnou chutí se pak pustila do připravené svačiny. Zkrátka pracovní den se vším všudy, ačkoli trval jen pouhé čtyři hodiny.


Petra Černocká ale ze sázky nevyšla jen jako poražená. V OC Lihovar v Říčanech si rovnou domluvila vystoupení na sobotu před čarodějnicemi a jako část honoráře si vybrala australské boty z jednoho kusu ovčí kůže. Do těch se totiž zamilovala coby skladnice – při práci. „Jasně, sázky jsou špatná věc,“ míní sympatická Petra Černocká. „Na druhou stranu – mně se tahle docela vyplatila. Mám nové boty, dostala jsem ještě ponožky pro celou rodinu a kšeft na duben. Není to paráda?!“ dodala se smíchem.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Petra Černocká současnost

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář